Hurtownie złotej biżuterii

sipa / Pixabay

Pięknie oświetlone witryny sklepów jubilerskich podkreślają mieniący się blask szlachetnych kruszców i drogich kamieni. Skąd pochodzi biżuteria? Jaką drogę przebyła? Nie każdy sklep ma swojego artystę – rzemieślnika. Złotnicy zazwyczaj prowadzą swoją działalność (niewielki sklepik) lub pracują dla kogoś w pracowniach złotniczych. Duża część sklepów jubilerskich to tzw. sieciówki. Skąd zatem sklepy jubilerskie biorą swój asortyment?

Producenci i importerzy
Salony i sklepy jubilerskie, firmy złotnicze zaopatrują się w biżuterię w hurtowniach. Hurtownie współpracują z krajowymi i zagranicznymi producentami oraz importerami, którzy biorą udział w targach jubilerskich na całym świecie m.in. we Włoszech, Tajlandii, Hongkongu. Przykładem takiego biznesu jest http://szuchman-gold.pl/. Dzięki temu kupujący mają dostęp do najnowszych i najmodniejszych wzorów, ekskluzywnych kolekcji. Sprzedaż hurtowa złota jest oferowana tylko i wyłącznie salonom i sklepom jubilerskim. Hurtownie sprawdzają i weryfikują podmioty kupujące np. sprawdzając PKD w dokumentach.
Ogólne warunki współpracy, które oferują nabywcom:
– krótki czas realizacji, dostawy,
– brak minimalnej ilości zakupu lub niewielki target,
– liczne rabaty.
Szczegółowe warunki można uzyskać po pozytywnej weryfikacji. Dodatkowe profity i bonusy hurtownie przyznają długoletnim kontrahentom.

Be the first to comment on "Hurtownie złotej biżuterii"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*